0 800 750 070 Дзвінки в межах України безкоштовні
Меню
Ваш населений пункт: Одеса?
ТАК
Від вибраного міста залежить доступність аналізів

Акційні пропозиції

logo

до-50%

Article
Термін дії: 01.04.2024 - 30.04.2024

Знижка 50% на гормони щитоподібної залози для незламного Херсона

Важливість щитоподібної залози важко переоцінити!
Вона виробляє гормони, які потрібні для нормального функціонування практично всіх органів та систем організму.
За останній час ми отримали багато звернень від жителів Херсону, які жалілися на проблеми, пов'язані з щитоподібною залозою.
Люди скаржилися на постійну дратівливість, підвищену втомлюваність, безсоння та зниження зору, різке схуднення або набір ваги та інші симптоми, які можуть бути пов'язані з щитоподібною залозою.

А якщо згадати статистику по Україні  за останні 5 років кількість захворювань щитоподібної залози збільшилась у п’ять разів, то увага до цього органу є обґрунтованою.

Регулярне обстеження щитоподібної залози допоможе уникнути неприємностей.
Саме для цього ми запровадили знижку 50% на комплекс № 40 "Тиреоїдний", який включає в себе 4 важливі маркери функціонального стану гіпофіза і щитовидної залози.

Акційна ціна: 445 грн
Звичайна ціна: 890 грн
Акція діятиме тільки у відділеннях ТОВ "Смартлаб" у м. Херсон - адреси
Період акції: з 01.04.2024 до 30.04.2024 (включно)

Оформити замовлення можна у відділеннях м. Херсон, через "гарячу лінію" за номерами: 0800750070 (дзвінки в межаї України безкоштовні), 0733750070 (вартість за тарифами вашого оператора) або через сайт.

Важливими умовами, при оформленні замовлення через сайт, є коректне зазначення відділення, в якому Ви плануєте здавати дослідження.
Знижка застосується автоматично тільки після підтвердження (збереження) замовлення.

Обмежень за віком для цього дослідження немає.
Взяття венозної крові оплачується додатково.
Важливо дотримуватись правил підготовки до досліджень.

Після проведення дослідження для правильної інтерпретації результатів рекомендуємо звернутися до лікаря.

Показники, які входять до комплексу та їх значення:

Тиреотропний гормон (ТТГ)  глікопротеїн, виробляється передньою долею гіпофіза. Є основним регулятором функції щитовидної залози.
Трийодтиронін вільний (Т3)  підвищує швидкість основного обміну, збільшує теплопродукцію і споживання кисню всіма тканинами організму, за винятком тканин головного мозку, ретикулоендотеліальної системи і гонад, стимулює синтез вітаміну А в печінці, прискорює обмін білків, впливає на метаболізм ліпідів (знижує концентрацію холестерину і тригліцеридів). Необхідний для нормального метаболізму кісткової тканини, надлишок трийодтироніну стимулює резорбцію кісткової тканини, збільшуючи екскрецію кальцію з сечею.
Трийодтиронін вільний (Т4)  також необхідний для нормального метаболізму кісткової тканини (надлишок трийодтиронину стимулює резорбцію кісткової тканини, збільшуючи екскрецію кальцію з сечею), стимулює ретикулярну формацію і коркові процеси в ЦНС. Т4 вільний більш показовий для діагностики гіперфункції або гіпофункції щитовидної залози в порівнянні із загальним Т4. Рівень Т4 вільного в поєднанні з дослідженням ТТГ дає більш повну картину стану щитовидної залози
АТПО  фермент, який бере участь в синтезі гормонів щитовидної залози трийодтироніну (Т3) і у (Т4). Каталізує дві реакції: йодування залишків тирозину в тиреоглобуліні, окисне звязування моно- і дийодтирозину з утворенням Т4 і Т3, пов`язаних з тиреоглобуліном. Є найбільш чутливим тестом в лабораторній діагностиці аутоімунних захворювань щитовидної залози.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРИЗНАЧЕННЯ:
діагностика гіпо- та гіпертиреозу, аутоімунної патології щитоподібної залози;
моніторинг терапії у пацієнтів з патологією щитоподібної залози;
з профілактичною метою для виключення або вчасного виявлення патології щитоподібної залози на момент дослідження людям будь-якого віку;
за наявності факторів ризику розвитку захворювань щитоподібної залози  (наприклад, паління, сімейна історія захворювань щитоподібної залози, раніше відома дисфункція щитоподібної залози або наявність симптомів у даний час, проживання в районі помірної/важкої йодної недостатності, ожиріння (особливо при індексі маси тіла > 40 кг/м2); цукровий діабет 1 типу або інші аутоімунні розлади; опромінення голови чи шиї, операції на щитоподібній залозі та ін.);
жінкам при плануванні вагітності, під час вагітності, при невиношуванні вагітності, передчасних пологах або безплідді в анамнезі;
диференціальна діагностика причин порушень менструального циклу, безпліддя, невиношування вагітності;
галакторея і підвищення рівня пролактину (як наслідок гіпотиреозу);
диференціальна діагностика порушень статевого розвитку;
затримка фізичного і психічного розвитку у дітей;
діагностика причин порушень ритму, гіпертензії;
алопеція. 

Telegram Viber
Online Chat
Замовити дзвінок