Одеса

Медицинская лабораторная диагностика

11 лет качества!

Информационная служба для пациентов и врачей,
жалобы и предложения,
вызов медсестры на дом, ЭКГ на дому:

0 800 750 070

*Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатные


Приглашаем
на работу!
Вызов медсестры на дом для взрослых и детей с рождения: 0 800 750 070
ЭКГ на дому: 0 800 750 070
Запись к врачам и на УЗИ
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Время звонка:

Відгуки наших пацієнтів

Людмила | 03.08.2021
6-Слободская Я очень довольна, и приятно, когда обслуживание проходит на высшем уровне. Большое спасибо медсестрам Тырса Алене и Алексюк Наде, умницы. _________________________________________________ Шановна Людмило, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, коли наші клієнти залишаються задоволеними відвідуванням нашого лабораторного центру. Високий професіоналізм і турбота про клієнта - головні цілі нашої команди. Впевнені, що і наступні візити до нас принесуть Вам тільки позитивні емоції! Міцного Вам здоров'я!
Развернуть
Катерина | 02.08.2021
Я, Супрунова Катерина Вікторівна хочу подякувати за гарне обслуговування Світлані, Тетяні та Анастасії. Дуже кваліфіковані робітники.Гарно пояснили умови обслуговування,запропонували знижку. Дуже чудове місце розташування лабораторії. Дякую за працю і шанобливе та доброзичливе ставлення до людей. ________________________________________________________________ Шановна Катерино Вікторівно, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, коли наші клієнти залишаються задоволеними відвідуванням нашого лабораторного центру. Високий професіоналізм і турбота про клієнта - головні цілі нашої команди. Впевнені, що і наступні візити до нас принесуть Вам тільки позитивні емоції! Міцного Вам здоров'я!
Развернуть
Олена | 02.08.2021
Дуже дякуємо колективу працівників лабораторії,дуже привітні Оксана, Ірина, Юлія, Анжеліка, Валерія та Людмила. Бажаємо вам всього найкращього в праці. ____________________________________________________________________ Шановна Олено, ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені обслуговуванням в нашому відділенні лабораторії. Постараємося і надалі виправдовувати Ваші очікування. Ми працюємо для Вас!
Развернуть
Хо Фу | 02.08.2021
Администратор Олена, медсестра Алина. Меня смогли принять во время закрытия, за что я очень благодарен. Все было профессионально, быстро и качественно. __________________________________________________________________ Шановнаий Хо Фу, ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені обслуговуванням в нашому відділенні лабораторії. Постараємося і надалі виправдовувати Ваші очікування. Ми працюємо для Вас!
Развернуть
Оксана | 02.08.2021
Класные, приветливые девченки! Валерия, Татьяна, Ольга, Анастасия на И. Кулика 133. Спасибо. Р.S. Я бы таких взяла и себе на работу ______________________________________________________________________ Шановна Оксано, щиро дякуємо Вам за високу оцінку професійних якостей наших співробітників. Сподіваємося, що будемо й надалі тримати високу планку і зберігати Вашу довіру до нашоі лабораторіі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Развернуть
Наталія | 02.08.2021
Спасибо сотруднткам Смартлаб отделения 200 лет Херсона 7 ,очень хорошие девочки. Я очень довольна обслуживанием.Спасибо большое Анне,Дарье,Наташе,Александре,Елине _______________________________________________________________ Шановна Наталіє щиро дякуємо Вам за високу оцінку професійних якостей наших співробітників. Сподіваємося, що будемо й надалі тримати високу планку і зберігати Вашу довіру до нашоі лабораторіі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Развернуть

Залиште відгук про нашу роботу

Оставляя отзыв, Вы даёте согласие на хранение и обработку Ваших персональных данных.

В целях сохранения конфиденциальности, Ваши контактные данные, кроме имени (отчества), опубликованы не будут.

Отзывы, содержащие недостоверную или оскорбительную информацию, опубликованы не будут.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: