Одеса

Медицинская лабораторная диагностика

12 лет качества!

Информационная служба для пациентов и врачей,
жалобы и предложения,
вызов медсестры на дом, ЭКГ на дому:

0 800 750 070

*Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатные


Приглашаем
на работу!
Вызов медсестры на дом для взрослых и детей с рождения: 0 800 750 070
ЭКГ на дому: 0 800 750 070
Запись к врачам и на УЗИ
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Время звонка:

Відгуки наших пацієнтів

Инна | 26.10.2021
Огромное спасибо мед.персоналу "Смартлаб", а особенно администратору Юлии, и медсестре Екатерине за профессионализм в работе, а особенно отношение к деткам. Очень приятно, спасибо за отзывчивость и доброе приветливоее отношение. Успехов в работе вам, девочки!!! Лаборатории процветания и всего самого наилучшего! ______________________________________________________________________ Шановна Інно Олександрівно! Дякуємо Вам за позитивний відгук про нашу лабораторію. Ми цінуємо кожного клієнта, так як нам довіряють найдорожче - це здоров'я. Тому, уважність, привітність і професіоналізм є невід'ємними складовими нашої роботи. Будемо завжди раді Вашим візитам! Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного дня!
Развернуть
Виктория | 26.10.2021
Спасибо девочке которая берет кровь, пол минуты и кровь набрала. Хорошее обслуживание. Спасибо большое что есть такие сестры. ___________________________________________________________________________ Шановна Вікторіє, дякуємо Вам за відгук про роботу співробітників нашого відділення. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Развернуть
Юлия | 26.10.2021
Очень приятные девочки! Быстрое обслуживание, процедура прошла безболезненно. _______________________________________________________________________________ Шановна Юліє! Дякуємо за Ваш відгук! Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров`я.
Иван | 26.10.2021
Приятно удивили обслуживание в лаборатории! Девочки очень внимательные, доброжелательные и профессионалы своего дела! Буду возвращаться и рекомендовать вашу лабораторию всем родным и близким. _______________________________________________________________________________ Шановний Іване, дякуємо Вам за відгук! Наші співробітники роблять все, щоб Ви залишилися задоволені візитом до нас. Сподіваємося, що і надалі будемо виправдовувати всі Ваші очікування. Бажаємо Вам міцного здоров'я!"
Развернуть
Олександр | 26.10.2021
Находился в Смартлабе, очень понравилось, обслуживание на высшем уровне. Спасибо девочкам Юлии, Татьяне, Антонине, Елене, Евгении и Диане. Всем рекомендую Смартлаб. ______________________________________________________________________________ Шановний Олександре Олександровичу! Дякуємо Вам за відгук про роботу співробітників нашого відділення. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Развернуть
Лидия | 26.10.2021
Я щиро вдячна за чудове обслуговування усім на рецепшині, а також медсестрам в маніпуляції. Відвідую вашу лабораторію уже в котрий раз і завжди мене зустрічають з розумінням, увагою.Завжди дадуть компетентну пораду. Дякую усім Юлії, Тетяні, Антоніні, Олені, Євгенії, Діані. Зичу їм усім здоровя і завжди залишатись такими ж людяними і співчутливими і такими ж високопрофесійними. ______________________________________________________________________________________ Шановна Лідіє Василівно! Дякуємо Вам за позитивний відгук і вибір нашої лабораторії для діагностики. Нам дуже приємно, коли клієнти помічають зусилля персоналу в наданні сервісу на вищому рівні. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Развернуть

Залиште відгук про нашу роботу

Оставляя отзыв, Вы даёте согласие на хранение и обработку Ваших персональных данных.

В целях сохранения конфиденциальности, Ваши контактные данные, кроме имени (отчества), опубликованы не будут.

Отзывы, содержащие недостоверную или оскорбительную информацию, опубликованы не будут.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: