Одесса

Медицинская лабораторная диагностика

12 лет качества!

Информационная служба для пациентов и врачей,
жалобы и предложения,
вызов медсестры на дом, ЭКГ на дому:

0 800 750 070

*Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатные


Приглашаем
на работу!
Вызов медсестры на дом для взрослых и детей с рождения: 0 800 750 070
ЭКГ на дому: 0 800 750 070
Запись к врачам и на УЗИ
Написать сообщение:
Заказать звонок:
Время звонка:

Отзывы наших пациентов

Вікторія | 13.10.2021
Вкотре довелось здавати аналізи, і в цей раз ваша лабораторія на І. Кулика 133 викликала тільки позитивні емоції. Велике дякую Валірії, Тетяні, Анастасії, Лілії, Діані за професіоналізм, ввічливість та людяність! ___________________________________________________________ Шановна Вікторіє В'ячеславівно, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, коли наші клієнти залишаються задоволеними відвідуванням нашого лабораторного центру. Високий професіоналізм і турбота про клієнта - головні цілі нашої команди. Впевнені, що і наступні візити до нас принесуть Вам тільки позитивні емоції! Міцного Вам здоров'я!
Развернуть
Ольга | 13.10.2021
Я,Чепикова Ольга Николаевна хочу отметить внимательность работников.И в особенности умение безболезненно проводить процедуры Людмилою.Что очень приятно.Спасибо Яне,Оле,Полине тоже. _______________________________________________________________ Шановна Ольго Миколаївно, дякуємо Вам за теплий відгук на адресу працівників відділення. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Развернуть
Людмила | 13.10.2021
Дякую, що ви є у нас. ________________________________________________________ Шановна Людмило Віталіївно,дякуємо Вам за відгук про роботу співробітників нашого відділення. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Ярослав (Светлана мама) | 13.10.2021
Аналіз крові у дитини взяли дуже добре. Лікарі дуже уважні. Все добре. Дякую Оксані, Ірині, Юлії, Анжелікі, Тетяні, Катерині. ______________________________________________ Шановний Ярославе Євгенійовичу, дякуємо Вам за теплий відгук на адресу працівників відділення. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Развернуть
Яна | 13.10.2021
Дякую за швидке обслуговування выддылення Н.Каховка, Першотравнева 1А. Таккож заслуговує окремої уваги ввічливе спілкування первосналу, повне роз'яснення усіх дій у ході процедури. Дякую за роботу персоналу, а саме Анастасії,Катерині,Віалерії,Карині та Наталії. ____________________________________________________________________ Шановна Яно Вікторівно, дякуємо Вам за теплий відгук на адресу працівників відділення. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Развернуть
Семен | 13.10.2021
Дякую за швидке обслуговування,за вічливий персонал у відділенні Н.Каховка,Першотравнеа 1а. Не вперше відвідую лабораторію.Дуже задоволений за доброякісне ставлення до клієнтів. Дякую персоналу:Катерина, Валерія, Карина, Наталія, Наталія, Анастасія. __________________________________________________________ Шановний Семено Андрійовичу, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, коли наші клієнти залишаються задоволеними відвідуванням нашого лабораторного центру. Високий професіоналізм і турбота про клієнта - головні цілі нашої команди. Впевнені, що і наступні візити до нас принесуть Вам тільки позитивні емоції! Міцного Вам здоров'я!
Развернуть

Оставьте отзыв о нашей работе

Оставляя отзыв, Вы даёте согласие на хранение и обработку Ваших персональных данных.

В целях сохранения конфиденциальности, Ваши контактные данные, кроме имени (отчества), опубликованы не будут.

Отзывы, содержащие недостоверную или оскорбительную информацию, опубликованы не будут.

Фамилия*:
Имя*:
Отчество:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше сообщение*:
Код: